“Kdo má vládu sám nad sebou, je mocnější než ten, kdo vládne celému světu“ /Budha/

 – chata Antarik v Javorníkách

Místo konání:

Antarik 21Horská chata na hřebeni Javorníků – oáza pro zastavení a načerpání sil a harmonie v klidném a přátelském prostředí “mezi nebem a zemí” , což znamená význam názvu Antarik. Úchvatné okolí a výhledy do zeleně zaručující odstup od toho, od čeho potřebujeme na chvíli poodejít.

Ubytování

  • Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou a soc. zařízením, každý pokoj má osobitý nádech, který do nich“vdechl” svou nadšenou a neutuchající prací pan majitel.
  • Pokoje a výtečná strava jsou skvělým zázemím zajišťujícím bezstarostnost o materiálno a otevřené dveře do “míst”, kde můžeme spočinout a nacházet “sebe”.
  • Místnost na cvičení je v podkroví – dostatečně prostorná, s kobercem.
  • Společná místnost poskytuje možnost posezení u kamen, kávičky a jedinečného domácího dezertu. Součástí je knihovnička, kterou lze využít k četbě a inspiraci.
  •  

Program

  • 2 ranní a 2 podvečerní lekce, obsah bude upřesněn
  • Podvečerní adventní rituál s hostem 

Příjezd

Vlakem do Horní Lidče a odud busem do Valašské Senice – konečná. Dále pěšky – cca 40 minut po žluté turistické značce nebo možnost domluvy s paní majitelkou na odvozu autem za poplatek.

Vlastním autem přímo k chatě.

Cena

2590 Kč

Cena zahrnuje ubytování s polopenzí, program, organizaci. Nevratná záloha 1500 Kč do 30.10. na účet 2100239077/2010 (zpráva pro příjemce – jméno)

Srdečně zve Jana Kvapilová, tel. 774 596 646, info@centrumvitality.com

www.antarik.cz

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/04/Antarik-21.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/04/Antarik-21-150x150.jpgcvPobytyjógový pobyt“Kdo má vládu sám nad sebou, je mocnější než ten, kdo vládne celému světu' /Budha/  - chata Antarik v Javorníkách Místo konání: Horská chata na hřebeni Javorníků - oáza pro zastavení a načerpání sil a harmonie v klidném a přátelském prostředí “mezi nebem a zemí” , což znamená význam názvu Antarik. Úchvatné...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy