Vědomý vstup do nového týdne

V našich nedělních podvečerních setkáních se budeme věnovat technikám aktivní meditace (nejčastěji linie Osha, ale i jiným metodám). Uvolníme své tělo a rozvibrujeme je pomocí hudby, pohybu, spontánního tance, hlasu či dechu, poté spočineme v Tichu uvnitř nás a v závěrečné relaxaci. Budeme se učit být „aktivním pozorovatelem“ toho, co je, spojíme se s moudrostí našeho těla, která nás povede. Nabijeme se energií do nového pracovního týdne.

Setkání jsou vhodná pro ženy i muže bez ohledu na věk, naprosté začátečníky i ty, kterým meditování „v sedě“ tak nějak nefunguje:=)

Na každém setkání bude prostor pro sdílení.

Těším se na setkání s vámi

Šárka

Aktivní meditace

Neděle 18:45 – 20:15 (Je možné docházet i nepravidelně.)
od 10. září 2017
Lektor: Šárka Filipovičová
Cena: 100Kč /1 setkání, Balíček 5 setkání: 450Kč, Balíček 10 setkání: 800Kč
(V odůvodněných případech možnost slev – kontaktujte mě)

Kontakt a info: Mgr. Šárka Filipovičová, sarfi@centrum.cz. tel. 725 421 213

http://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2017/07/dancing-buddha.gif.jpeghttp://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2017/07/dancing-buddha.gif-150x150.jpegcvSpeciálUncategorizedmeditaceVědomý vstup do nového týdne V našich nedělních podvečerních setkáních se budeme věnovat technikám aktivní meditace (nejčastěji linie Osha, ale i jiným metodám). Uvolníme své tělo a rozvibrujeme je pomocí hudby, pohybu, spontánního tance, hlasu či dechu, poté spočineme v Tichu uvnitř nás a v závěrečné relaxaci. Budeme se učit být „aktivním...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy