jitka_spisiakovaJógu cvičím již 8 let. Dříve jsem hrála volejbal a cvičila aerobik, ale začala jsem mít potíže s koleny a krční páteří, a tak jsem se poohlédla po něčem vhodnějším. Navštěvovala jsem různé kurzy, vyzkoušela pilates, kalanetiku a klasickou jógu, ale nebylo to to pravé…. Až na cvičení u Janky Kvapilové jsem se seznámila s dalším přístupem a její  „vitality“ jóga se mi zalíbila.  Postupně jsem sbírala zkušenosti a po 4 letech praktikování jsem byla oslovena, zda bych nepředala něco ze svých malých „objevů“ jógy i ostatním.

V roce 2010  jsem absolvovala čtyřměsíční Školení cvičitelů III. třídy u Dr. Evy Skalické v Brně, které vychází z Gítánandovy školy jógy a systému Jóga v denním životě. Stále se pravidelně vzdělávám na seminářích Unie Jógy a Akademie cvičitelů a instruktorů ČASPV…. a pravidelně navštěvuji jógu u Janky Kvapilové.

Jóga mě baví pro její rozmanitost, příznivé účinky na tělo i mysl a celkovou regeneraci.

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/04/jitka_spisiakova_nahled.pnghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/04/jitka_spisiakova_nahled-150x150.pngcvLektořiJógu cvičím již 8 let. Dříve jsem hrála volejbal a cvičila aerobik, ale začala jsem mít potíže s koleny a krční páteří, a tak jsem se poohlédla po něčem vhodnějším. Navštěvovala jsem různé kurzy, vyzkoušela pilates, kalanetiku a klasickou jógu, ale nebylo to to pravé.... Až na cvičení u Janky Kvapilové jsem...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy