Jitka MelicharováZpočátku věnujeme pozornost svému dechu a postoji. Postupně uvolňujeme svaly podél páteře „rolováním“ a dostáváme se do nižších poloh, ve kterých setrváme a přizpůsobíme si pozici svým možnostem. Po každé výdrži je vždy krátké uvolnění. Vsedě pak cvičíme sérii poloh z 1. oddílu systému Jóga v denním životě od Svámího Mahešvaránandy, které jsou dynamické a vhodné pro každého. Lze je cvičit po rekonvalescenci k rychlému návratu do kondice.

Následuje řízená relaxace vleže na zádech, s pozorováním dechu a uvědomováním jednotlivých částí těla. Pokračujeme s polohami do 4. oddílu (z celkových 8 dílů) systému. Postupným vzpřimováním s využitím pohybových vzorů pokračujeme do stoje, kde následují pozice na upevnění stability.

Cvičíme jógově, plynule, s plným soustředěním na pohyb, dech a vnímání těla.

Těším se na setkání s vámi

Jitka

http://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/08/jitka_melicharova_joga.jpghttp://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/08/jitka_melicharova_joga-150x150.jpgcvLekcejóga,rehabilitaceZpočátku věnujeme pozornost svému dechu a postoji. Postupně uvolňujeme svaly podél páteře „rolováním“ a dostáváme se do nižších poloh, ve kterých setrváme a přizpůsobíme si pozici svým možnostem. Po každé výdrži je vždy krátké uvolnění. Vsedě pak cvičíme sérii poloh z 1. oddílu systému Jóga v denním životě od...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy