kurz pilatesV pravidelných lekcích pilates se budeme seznamovat s metodou, ve které se propojují prvky klasického rehabilitačnícho cvičení s východními cvičebními systémy, z nichž nejvíce patrný je vliv jógy.

Postupnými kroky se budeme seznamovat s jednotlivými cviky této techniky a jejich správným provedením. Při cvičení vycházíme z šesti základních principů metody pilates, kterými jsou správné dýchání, přesnost provedení pohybu, centrování (pohyb vychází ze středu těla), plynulost pohybu, řízenost pohybu a soustředění na pohyb.

Cílem pilatesovy metody je zlepšit kontrolu nad svým tělem, posílit jej a zlepšit jeho ohebnost. Pravidelným cvičením zlepšíme ohebnost, rovnováhu, koordinaci a držení našeho těla, posílíme a zpevníme střed těla, pomáháme odstraňovat bolesti zad a svalové dysbalance, naučíme se správně dýchat a sladit dech s pohybem.

Kurzy Pilates

Úterý 15:20-16:20

Čtvrtek 17:45 – 18:45

Rezervace na 773 677 865, spurna.mirka@centrum.cz

Těším se na Vás

Mirka Jaklová

http://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/02/pilates.jpghttp://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/02/pilates-150x150.jpgcvKurzyPilateskurz,pilatesV pravidelných lekcích pilates se budeme seznamovat s metodou, ve které se propojují prvky klasického rehabilitačnícho cvičení s východními cvičebními systémy, z nichž nejvíce patrný je vliv jógy. Postupnými kroky se budeme seznamovat s jednotlivými cviky této techniky a jejich správným provedením. Při cvičení vycházíme z šesti základních principů metody pilates, kterými jsou správné dýchání, přesnost...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy