Od malička mám ráda pohyb a zajímá mě, jak správně pohyb provádět. Tento zájem mě dovedl až ke studiu oboru Fyzioterapie v Olomouci. Během studia na vysoké škole jsem se setkala i s jógou. Líbila se mi, protože jsem v ní objevila zdravý pohyb a kompenzaci každodenních aktivit. Postupnou a pravidelnou praxí jsem začala oceňovat i zklidnění a relaxaci, kterou mi cvičení přináší. S větším ponořením do jógy jsem zjistila, že ji může praktikovat úplně každý. Nezáleží na síle, výkonnosti či flexibilitě. Stačí prostě chtít, všechno ostatní přijde.

Díky variabilitě, kterou jóga přináší, jsem si uvědomila, že se propojení fyzioterapeutické praxe s jógou přímo nabízí. Rozhodla jsem se absolvovat kurz lektora jógy a zkusit svým klientům předávat to, co mám ráda a co umím, aby se cítíli dobře.

Mojí největší odměnou jsou spokojení klienti, kteří odcházejí s úsměvem a znovu se na lekce vracejí.

Lekce rehab jógy jsou určené pro všechny zájemce o jógu. Snažím se přizpůsobit lekci potřebám, možnostem či limitům, které si na lekci přinesete s sebou. Proto ráda používám pomůcky na jógu a preferuji individuální přístup nebo méně početné skupiny. Mým cílem je precizní provádění ásan, protože potom i ty nejjednodušší pozice dokážou být „vydatné“ a přijdou si na své i fyzicky zdatné osoby.

Pro další informace můžete navštívit www.rehabjoga.cz

Kontakt: 776 014 145

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2018/01/Martina_profil.pnghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2018/01/Martina_profil-150x150.pngcvLektořijóga,rehabilitaceOd malička mám ráda pohyb a zajímá mě, jak správně pohyb provádět. Tento zájem mě dovedl až ke studiu oboru Fyzioterapie v Olomouci. Během studia na vysoké škole jsem se setkala i s jógou. Líbila se mi, protože jsem v ní objevila zdravý pohyb a kompenzaci každodenních aktivit. Postupnou...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy