cakry

Pro koho je kurz určen?

Tento kurz je určený pro všechny, kteří si chtějí rozšířit své znalosti v oblasti čaker. Ať už jste člověk, který o čakrách nic neví, nebo ten co se o ně zajímá, v tomto kurzu najdete dostatečné množství informací pro vás užitečných takovým způsobem, že si je budete moci potom zpětně kdykoliv znovu léčit a pracovat s nimi.

Více informací naleznete na stránkách lektorky Mgr. Veroniky Peškové

Kontakt: 608 753 315, info@gaiaporadna.cz

 

Co se na kurzu můžete naučit?

  • Vidět své čakry pomocí vnitřního zraku– Naučíte se, jakým způsobem se dá podívat do energetického těla na a své čakry.  
  • Změřit si své čakry – Naučíte se techniku, pomocí které si dokážete sami změřit funkci čaker.
  • Harmonizovat si čakry – Pomocí mnoha různých druhů metod, které se na hodinách naučíte, si můžete vybrat právě tu, která vám bude vyhovovat. Následně ji můžete praktikovat ve svém životě kdykoliv, když uznáte za vhodné.     
  • Meditační a relaxační techniky – Naučíte se specifické meditační a relaxační techniky na konkrétní čakry.
  • Užitečné informace o všech čakrách – Sdělím vám spousta užitečných rad, cenných informací a bohatých zážitků z vlastní praxe.   
  • Pochopíte, jak čakry souvisí s vašim životem a jak se do něj promítají – Prostřednictvím svého života se naučíte podívat přesně na ty situace, které odráží a zrcadlí nefunkční, nebo naopak harmonizované čakry. Naučíte se dívat na svůj život jako na cenného rádce, učitele a pomocníka.  
  • Získáte nadhled nad svým životem –Podíváte se na svůj život s jiného úhlu pohledu  
  • Kromě základního uskupení sedmi čaker se dozvíte o zbývajících 5 čakrách, které jsou důležité pro váš duchovní růst – Budou vám představeny zbývající duchovní čakry, které jsou důležité pro váš duchovní život. 
  • Základní práci s kyvadlem – pomocí kterého se budete učit zjišťovat směr otáčení, intenzitu a propustnost energie do čaker. 

 

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/04/cakry.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/04/cakry-150x150.jpgcvAkcečakryPro koho je kurz určen? Tento kurz je určený pro všechny, kteří si chtějí rozšířit své znalosti v oblasti čaker. Ať už jste člověk, který o čakrách nic neví, nebo ten co se o ně zajímá, v tomto kurzu najdete dostatečné množství informací pro vás užitečných takovým způsobem, že si je budete...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy