Pokud se během dne cítíte unavení, bez motivace a chuti do běžných denních činností, neděje se s vámi nic vážného – „pouze“ jste vypadli z přítomného okamžiku, v němž bez ohledu na okolnosti, ve kterých se nacházíte, máte vždy přístup k neomezenému zdroji své vlastní síly. Vnímání a „činění“ v přítomném okamžiku je totiž našim přirozeným stavem, ve kterém jsme v neustálé relaxaci a pohodě, spojeni se svojí opravdovou podstatou. Jde jen o to, dopřát si prostor se s tímto stavem opět spojit, jako když jsme byli malé děti, které jsou v něm téměř neustále, přirozeně. I my jsme byli a každým okamžikem máme příležitost být. Proto se nemusíme nic nového učit, jelikož vše potřebné máme již v sobě, pouze jsme na to trochu zapomněli. Přijďte si vzpomenout a probudit spící život ve vás!

Zjistíte, jak můžete být naplněni ve vlastním těle a srdci, procítíte, že vaše tělo je úžasně moudré vozidlo, které „obýváte“ a když mu dopřejete prostor pro to, aby si všimlo, že vám v něm může být krásně uvolněně, jako když sedíte ve vaší oblíbené pohovce, aktivuje své vlastní samoregenerační schopnostíi a přirozenou rovnováhu a harmonii, která nastává v různých oblastech života.

Lekce je zaměřená na relaxační hatha jogové asany a pozice podporující vědomé mentální i tělesné uvolnění, také si užijeme pozdrav měsíci – speciální sestavu pohybů pro dobrý spánek a snadné usínání, uvolňující dýchání a delší vědomou relaxaci.

Přijďte si dopřát hladivé vědomé vnímání svého bytí tady a teď :o)!

Kurz 21 lekcí 7.2.-28.6.2018

platba na permanentku 16 lekcí / 1600 Kč
v případě nenaplněnosti kurzu, možné přijít na jednotlivý vstup 120 Kč.

přihlášky na tel: 776 846 849 nebo e-mail: info@jogouksrdci.cz

http://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2017/11/IMG_20180108_204359-2.jpghttp://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2017/11/IMG_20180108_204359-2-150x150.jpgcvKurzy pro začátečníky a mírně pokročilérelaxacni hatha jógaPokud se během dne cítíte unavení, bez motivace a chuti do běžných denních činností, neděje se s vámi nic vážného - 'pouze' jste vypadli z přítomného okamžiku, v němž bez ohledu na okolnosti, ve kterých se nacházíte, máte vždy přístup k neomezenému zdroji své vlastní síly. Vnímání a 'činění'...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy