Chakradance je taneční pohybová meditace. Lekce složené z malé skupiny lidí se konají v temné místnosti osvětlené pouze svíčkami na hudební doprovod pro konkrétní čakru.

​Každou čakru prozkoumáváme prostřednictvím specifické hudby, vedených vizualizací a vlastního svobodného spontánního tance, který si užíváme se zavřenýma očima.

Naše pozornost je obrácená dovnitř, to nás na rozdíl od většiny ostatních tanečních technik zcela propojí s naším vnitřním světem – světem fantazie, pocitů, intuice a smyslů.

V sobotu 3.12. nás čeká prodloužená lekce Chakradance ve které se ponoříme do tance všech sedmi čaker a následně do tance srdeční čakry. Pojďme si společně užít předvánoční čas a otevřít naše srdce.

Závěrem lekce si vytvoříme vlastní mandalu, která nám poslouží k ukotvení našich poznatků a prožitků z tance zpět do našeho vědomí.

Při Chakradance neexistuje správný nebo nesprávný způsob pohybu. Každá čakra má svá témata i způsob tance, avšak samotný projev tance je projevem osobitým a svobodně improvizovaným.

Součástí lekce je také aromaterapie a krátká meditace. Veškéré vybavení na medataci a materiály na tvoření budou k dispozici. S sebou potřebujete jen vodu v uzavíratelné lahvi a pohodné oblečení na tanec. Domů si odneste tištěné informace o srdeční čakře s konkrétními doporučeními, jak s čakrou pracovat:).

Cena: při rezervaci a platbě do 3.11. 490Kč, později 590Kč

Číslo účtu: 43-9273210207/0100 (do poznámky, prosím, uveďte jméno a datum akce)

Rezervace a více info na www.alenahellerova.cz

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2022/11/TK-0804-Heart-dance-with-logo-2.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2022/11/TK-0804-Heart-dance-with-logo-2-150x150.jpgcvAkceUncategorizedChakradance je taneční pohybová meditace. Lekce složené z malé skupiny lidí se konají v temné místnosti osvětlené pouze svíčkami na hudební doprovod pro konkrétní čakru. ​Každou čakru prozkoumáváme prostřednictvím specifické hudby, vedených vizualizací a vlastního svobodného spontánního tance, který si užíváme se zavřenýma očima. Naše pozornost je obrácená dovnitř, to nás...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy