ÚterýStředaČtvrtek
15:00 - 16:008:45-9:3516:15-17:15
ZačátečníciChi kungZačátečníci
17:30 - 18:4518:45 - 19:4517:30 : 18:45
PokročilíMírně pokročilíPokročilí

Út a Čt: Tai Chi  – pokročilí.
Tyto tréninky nejsou určeny novým zájemcům. Podmínkou je znalost dlouhé formy rodiny Yang a volné místo ve skupině. Cvičí se zde kompletní tradiční Tai Chi Chuan – sestavy, Tui Shou, bojové aplikace, fyzička … – tréninky jsou fyzicky náročné.

Út a Čt: Kurz  Tai chi – začátečníci.
Kurz je určen pro nové zájemce o tai chi, kteří chtějí vyzkoušet tradiční výuku tohoto umění. Zpočátku se zaměříme na budování základů, na kterých své tai chi postavíte, abyste maximalizovali dosažené výsledky. Další informace naleznete v tomto příspěvku.

St: Tai Chi  – mírně pokročilí.
Podmínkou účasti v této skupině je znalost sestavy 124 forem rodiny Yang. Cvičí se zde kompletní tradiční Tai Chi Chuan rodiny Yang – sestavy, Tui Shou, bojové aplikace, fyzička … – Tréninky nejsou příliš fyzicky náročné.

St: Kurz Chi  kung – není nutná znalost tai chi.
Kurz chi kung je pro zájemce o práci s vnitřní energií, kteří se  nechtějí věnovat tai chi. Lekce jsou vedené, vždy rozdělené do čtvrtletních bloků, jež na sebe nijak nenavazují, pouze rozšiřují vaše znalosti. Cílem je zejména praxe a teorie je v míře nezbytně nutné pro pochopení cvičení. Další informace naleznete v tomto příspěvku.

Ceník cvičení

Pouze tréninky v úterý a čtvrtek pro pokročilé. Platba za kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé.

počet tréninků v týdnujednotlivý tréninkplatba na pololetí
1x týdně120 Kč2200 Kč
2x týdně2800 Kč

Platba na účet č. 2100474878/2010 – do zprávy pro příjemce vaše jméno, nebo hotově na tréninku.

Vhodný oděv a obuv

Na cvičení je vhodné jakékoliv pohodlné oblečení, ve kterém uděláte dřep nebo zvednete koleno nad pas. Pokud víte, že se u cvičení potíte, je dobrý i ručník. Pro stabilitu je dobrá obuv s měkkou podrážkou, při cvičení s partnerem nebudete klouzat.

cvičení

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/04/Antarik.pnghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/04/Antarik-150x150.pngcvTai Chicviceni,tai chiÚt a Čt: Tai Chi  – pokročilí. Tyto tréninky nejsou určeny novým zájemcům. Podmínkou je znalost dlouhé formy rodiny Yang a volné místo ve skupině. Cvičí se zde kompletní tradiční Tai Chi Chuan – sestavy, Tui Shou, bojové aplikace, fyzička … – tréninky jsou fyzicky náročné. Út a Čt: Kurz  Tai chi -...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy