s porodní asistentkou Martinou Petříkovou

V době těhotenství a po porodu prochází tělo ženy mnoha změnami (např. přirozený přírůstek na váze, snížení fyzické kondice). Cvičení může pomoci od různých potíží jako jsou bolesti zad, bolesti kyčlí, otoky končetin a také napomůže správnějšímu držení těla.

Cvičení má nejen výborný vliv na kondici a psychiku těhotné ženy, ale působí blahodárně i na miminko. Pomůže Vám lépe zvládnout porod a zároveň je základním předpokladem pro rychlý návrat těla do původní kondice.  

Všechna cvičení jsou určena pro zdravé osoby. Máte-li nějaké pochybnosti, poraďte se prosím se svým gynekologem nebo porodní asistentkou.

Pokud jste byla zvyklá cvičit ještě před otěhotněním, můžete v něm v klidu pokračovat. Cvičení není doporučeno ženám, které mají astma, cukrovku, srdeční nemoci, lékařem potvrzené těhotenské problémy (krvácení, špinění, nízko uložená placenta, hrozící potrat nebo předčasný porod). Ženy, které nebyly zvyklé před otěhotněním cvičit, se nemusí ničeho bát a mohou v těhotenství se cvičením klidně začít. 

Lekce jsou zaměřeny na protažení, posílení a uvolnění partií, které jsou v těhotenství nejvíce zatěžovány. Jsou vhodné pro všechny těhotné po celou dobu těhotenství. Uvítáme i maminky po porodu, které chtějí se cvičením začít zlehka.

Lekce probíhají pod vedením porodní asistentky Mgr. Martiny Petříkové. 

“ Jako porodní asistentka se u nastávajících maminek často setkávám s nejrůznějšími problémy doprovázející jejich těhotenství. Cvičení je příjemná možnost, jak jim od potíží ulevit. Ráda ho doplňuji o tejpování, které mně nadchlo jako bezpečná a účinná možnost terapie bez chemie.”

Po skončení lekce je možné se nechat i zatejpovat. Více na http://tejpovani-petrikova.cz/.

S sebou: volné a pohodlné oblečení, láhev s vodou, podložka na cvičení. Cvičíme naboso.

Na lekce se přihlašujte na tel.č. 733 436 534.  Pokud máte zájem i o tejpování, hlaste to prosím při přihlašování na lekci.

Cvičení najdete i na FB https://www.facebook.com/cviceni.petrikova.Kapacita sálu je omezena.

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2020/08/Martina_Petrikova-1024x683.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2020/08/Martina_Petrikova-150x150.jpgcvLekces porodní asistentkou Martinou Petříkovou V době těhotenství a po porodu prochází tělo ženy mnoha změnami (např. přirozený přírůstek na váze, snížení fyzické kondice). Cvičení může pomoci od různých potíží jako jsou bolesti zad, bolesti kyčlí, otoky končetin a také napomůže správnějšímu držení těla. Cvičení má nejen výborný vliv na kondici a...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy