25. – 26. dubna 2020

Zvu vás na putování malebnou Jižní Moravou a za skvosty nejen přírody

  • Dvě jóga lekce – ranní povzbuzující a večerní uvolňující
  • 1. den – Hustopeče – Kurdějov – Farma ovčí terasy
  • 2. den – Farma ovčí terasy – Kobylí – Vrbice – Čejkovice – Čejč

Mapa trasy:

I. etapa – 1. den
II. etapa – 2. den

Ke skvostům:

  • Naučná mandloňová stezka, která vás dovede nejen k rozhledně, ale také do dvou mandloňových sadů, jedná se o unikátní dva rozsáhlé sady v České republice. Na sedmi informačních tabulích se dozvíte o mandloních, o okolní přírodě a krajině i jejím využívání.
  • Vyhlášená restaurace – Barrio Gotico – s chutěmi Španělska –  např. tapas – španělské jedinečné jednohubky a jiné (mimochodem „tapas“ má i jiný význam v jógové „disciplině“ značí sebekázeň, tak se třeba nepřejíme).
  • Sonnentor – bylinkový ráj, průkopník ekologického zemědělství v České republice, moderní producent a zpracovatel bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. Součástí je velmi příjemná kavárna a obchůdek, kde vůně jsou omamné.
  • Ubytování Farma Ovčí terasy – http://www.beee.cz/ s polopenzí – klidné farmářské prostředí, které se nachází uprostřed malebné přírody. Dvoulůžkové pokoje se soc. 

Těším se na společné putování a zážitky s vámi.

Janka

Cena: 2150 Kč zahrnuje ubytování s polopenzí, lekce jógy, sál na cvičení, organizaci.  

Přihlášky: rezervace je platná po uhrazení nevratné zálohy 1000 Kč, doplatek do 12. dubna. Pokud se nebudete moci zúčastnit, lze za sebe domluvit dalšího zájemce.

Bankovní spojení: 2100239077/2010, do zprávy pro příjemce uveďte prosím své jméno a jóga trek

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2020/01/1a.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2020/01/1a-150x150.jpgcvAkceUncategorized25. – 26. dubna 2020 Zvu vás na putování malebnou Jižní Moravou a za skvosty nejen přírody Dvě jóga lekce – ranní povzbuzující a večerní uvolňující1. den – Hustopeče – Kurdějov – Farma ovčí terasy2. den – Farma ovčí terasy – Kobylí – Vrbice – Čejkovice – Čejč Mapa trasy: I. etapa -...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy