Jitka Melicharová

Zpočátku věnujeme pozornost uvolnění těla a dechu v pohodlné pozici. Postupně nacházíme vhodnou polohu pro výdrž ve vzpřímené pozici. Následují pozice, průpravná cvičení a cvičení na příslušnou čakru. V závěru lekce harmonizujeme všechny čakry.

K průpravným cvičením užívám SARVA HITA ÁSÁNY (vhodné pro každého) ze systému Jóga v denním životě od Svámího Mahešvaránandy (lze je cvičit po rekonvalescenci k rychlému návratu kondice). Ke cvičením na příslušné čakry a meditacím pak čerpám od stejného autora a ze svých poznatků.

Těším se na setkání s vámi

Jitka

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/08/jitka_melicharova_joga.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/08/jitka_melicharova_joga-150x150.jpgcvLekcejóga,rehabilitaceZpočátku věnujeme pozornost uvolnění těla a dechu v pohodlné pozici. Postupně nacházíme vhodnou polohu pro výdrž ve vzpřímené pozici. Následují pozice, průpravná cvičení a cvičení na příslušnou čakru. V závěru lekce harmonizujeme všechny čakry. K průpravným cvičením užívám SARVA HITA ÁSÁNY (vhodné pro každého) ze systému Jóga v denním životě...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy