systémem Andrey Smékalové

od září 2022
úterý 16:30 – 17:30

Systém jógy pro těhotné podle Mgr. Andrey Smékalové je ucelený soubor jógových pozic, který je vhodný od počátku těhotenství až do porodu. Cvičení může navštěvovat každá nastávající maminku, která se cítí v pořádku a jejíž těhotenství probíhá bez problémů. Pro gravidjógu není nutná předchozí zkušenost s jógou.

Cílem tohoto cvičení je protáhnout celé tělo, uvolnit ho, odlehčit a zklidnit, abyste se na konci lekce cítily uvolněně a lehce. Zaměřujeme se především na uvolnění bederní oblasti, která je v období těhotenství více zatížena v důsledku posunutí těžiště těla směrem dopředu.

Jóga pro těhotné dává maminkám sílu a odpočinek zároveň, pomáhá udržovat fyzickou kondici, zbavuje celulitidy, křečových žil, hemeroidů, problémů s močovými cestami… Jóga má pozitivní vliv na psychiku těhotných – dodává sebevědomí a vnitřní sílu, pomáhá s depresemi.

Lekce začíná protažením, rozprouděním lymfy a uvolněním v lehu na zádech. Následují spinály na uvolnění možných blokád v páteři s důrazem na bederní oblast. Poté se zaměříme na praktikování plného jógového dechu a následuje série ásán v lehu a v pozici na čtyřech. Závěr patří hluboké relaxaci joganidra, kdy dochází k uvolnění svalstva a nervové soustavy.

Vždy cvičíme tak, abychom v každé pozici mohly dýchat plným jógovým dechem. Nikdy své tělo nepřetěžujeme, neunavujeme, nejdeme do extrémních poloh. Každý jsme jiný, každé tělo je jiné, každé těhotenství je jiné, každý den je jiný, a to obzvláště v těhotenství. Toto vše budeme respektovat a vždy budeme cvičit s respektem ke svému těluNázev: :-)

Lektorka: Klára Vlašaná
Cena: 150 Kč / 1 lekce
650 Kč / 5 lekcí

Rezervace na:
tel.: 777 616 371
email: vlasanaklara@seznam.cz
Jóga pro děti, rodiče s dětmi a těhotenská jóga Olomouc | Facebook 

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2022/05/web_vitality_KV-1-1.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2022/05/web_vitality_KV-1-1-150x150.jpgcvLekcesystémem Andrey Smékalové od září 2022úterý 16:30 – 17:30 Systém jógy pro těhotné podle Mgr. Andrey Smékalové je ucelený soubor jógových pozic, který je vhodný od počátku těhotenství až do porodu. Cvičení může navštěvovat každá nastávající maminku, která se cítí v pořádku a jejíž těhotenství probíhá bez problémů. Pro gravidjógu není...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy