Milí, je mi ctí pozvat Vás na svoje lekce jógy pro začátečníky.

Jak název vypovídá, kurz bude vhodný pro ty, kteří s jógou začínají. Avšak jsou vítáni a své místo zde naleznou i ti, kteří se s jógou setkali již dříve, ale chtějí k praxi přistupovat vědomě a znát správné fyziologické nastavení těla v pozicích.

Obsahem každé lekce bude jemné úvodní protažení následované sekvencí zvanou „Pozdrav Slunce“, která má blahodárné účinky na celý lidský organismus. V hlavní části lekce budeme procházet jednotlivými jógovými ásanami, osvojíme si jejich správné fyziologické nastavení (samozřejmě vždy s ohledem na Vaše individuální možnosti a případná omezení) a postupně se budeme dostávat v pozicích hlouběji. Obsahem každé lekce budou rovněž dechové techniky a závěrečná relaxace.

Jedná se o uzavřený kurz sestávající z celkem 16 lekcí.

Lekce budou probíhat každou STŘEDU od 1.9. do 22.12.2021 (vyjma 17.11.) v čase od 18 do 19 hodin.

Cena za lekci je 125,- Kč, celková cenu kurzu je 2.000,- Kč (možné čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny).

Pro zaslání přihlášky či pro více informací mě prosím kontaktujte na e-mailu johana.pytlickova@seznam.cz, popř. na telefonu 608 521 603.

Informace o mně naleznete pod záložkou „Lektoři“.

Těším se na osobní setkání a naši společnou jógovou cestu.

Johana Pytlíčková, Jóghanka

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2021/08/2-683x1024.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2021/08/2-150x150.jpgcvLekceUncategorizedMilí, je mi ctí pozvat Vás na svoje lekce jógy pro začátečníky. Jak název vypovídá, kurz bude vhodný pro ty, kteří s jógou začínají. Avšak jsou vítáni a své místo zde naleznou i ti, kteří se s jógou setkali již dříve, ale chtějí k praxi přistupovat vědomě a znát správné...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy