Iva Svobodová

Srdečně vás zvu na své cvičení, při kterém se zaměřuji zejména na jeho zdravotní aspekty – správné provedení pozic a na nápravu vadného držení těla. Vítání jsou všichni, kdo si chtějí zlepšit kondici, anebo jen zkusit co by jim mohla jóga přinést. Lekce nejsou zaměřeny na výkon či na zvládání extrémně náročných pozic, ásany jsou doplněny i o zdravotní cvičení. Inspiruji se Iyengar jógou s pomůckami.

Obsah lekce: Na začátku si vyzkoušíme krátkou relaxaci a dechové techniky. Následuje rozcvička a praxe pozic dle zaměření lekce (centrum těla, záklony, předklony, torze, pozdrav měsíci …). Součástí každé lekce je závěrečná relaxace s meditací zaměřená na rozvoj pozitivních kvalit mysli (nejčastěji všeobjímající láska). Vše tak, abychom podpořili náš pocit vnitřní pohody.

Přihlášení na kurz dostanou „permanentku“, ze které budou čerpat své lekce a mohou si vybrat za nevychozené hodiny náhradu. Permanentku je možné využít také na úhradu on-line lekcí, které jsem kvůli pandemii vytvořila na youtube.com (odkazy na lekce zašlu dle situace a na vyžádání). 
 

Kurz „S jógou do pohody – mírně pokročilí“ – poslední volná místa

Kurz pro lidi, kteří již mají s jógou nějaké základní zkušenosti ale vítáni jsou i začátečníci. Kvůli pandemii si budeme od září připomínat znovu základy a uvidíme, jak nám situace dovolí pokračovat. 

Pondělí 15:00 – 16:00
termín: 14.9. až 14.12.2020
Cena: 770 Kč (permanentka na 7 lekcí, dokoupení lekcí do konce roku bude možné)

Kurz „S jógou do pohody – začátečníci a mírně pokročilí“ –  poslední volná místa

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky anebo mírně pokročilé, co už se s jógou někdy seznámili, obsah lekce je vždy přizpůsoben účastníkům. Realizace kurzu bude přizpůsobena situaci okolo Covidu 19.

Čtvrtek 15:00 – 16:00
termín: 10.9. až 10.12. 2020
Cena: 770,- (permanentka na 7 lekcí, dokoupení lekcí do konce roku bude možné)

Otevřená lekce „Hathajóga do pohody – začátečníci a mírně pokročilí“

Otevřená delší lekce vhodná i pro úplné začátečníky. Charakterizuje ji delší výdrž v pozicích, častější krátké relaxace a na závěr delší řízená relaxace. Fajn způsob, jak se naladit před novým týdnem. I na tyto lekce je možné zakoupit si permanentku, v době pandemie raději pouze na 7 lekcí a uvidíme, jak se situace vyvine.

Neděle 17:15 – 18:45
termín: 13.9. do 13.12.2020
Cena: 140 Kč / lekce bez předplatného (permanentka na 7 lekcí za 910,- Kč)

Lektor: Ivča Svobodová
Kontakt: 775 230 972, svoiva@gmail.com

 

 

 

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/08/iva_svobodova_kurz.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/08/iva_svobodova_kurz-150x150.jpgcvKurzykurz jógySrdečně vás zvu na své cvičení, při kterém se zaměřuji zejména na jeho zdravotní aspekty - správné provedení pozic a na nápravu vadného držení těla. Vítání jsou všichni, kdo si chtějí zlepšit kondici, anebo jen zkusit co by jim mohla jóga přinést. Lekce nejsou zaměřeny na výkon či na...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy