Iva Svobodová

Srdečně vás zvu na své cvičení, při kterém se zaměřuji zejména na jeho zdravotní aspekty – správné provedení pozic a na nápravu vadného držení těla. Vítání jsou všichni, kdo si chtějí zlepšit kondici, anebo jen zkusit, co by jim mohla jóga přinést. Lekce nejsou zaměřeny na výkon či na zvládání extrémně náročných pozic, ásany jsou doplněny i o zdravotní cvičení. Při lekcích se využívají i pomůcky.

Obsah lekce: Na začátku si vyzkoušíme krátkou relaxaci a dechové techniky. Následuje rozcvička a praxe pozic dle zaměření lekce (centrum těla, záklony, předklony, torze, pozdrav měsíci …). Součástí každé lekce je závěrečná relaxace s meditací zaměřená na rozvoj pozitivních kvalit mysli (nejčastěji všeobjímající láska). Vše tak, abychom podpořili náš pocit vnitřní pohody.

Přihlášení na kurz dostanou „permanentku“, ze které budou čerpat své lekce a mohou si vybrat za nevychozené hodiny náhradu.

Kurz „S jógou do pohody – začátečníci“

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky anebo mírně pokročilé, co už se s jógou někdy seznámili, obsah lekce je vždy přizpůsoben účastníkům. Kapacita kurzu bude přizpůsobena situaci okolo Covidu 19 (maximálně 12 účastníků).

Čtvrtek 15:00 – 16:00
termín: 9.9.- 16.12. 2021
Cena: 1680,- (permanentka na 14 lekcí), jednotlivě 130,- Kč/lekce

Lektor: Ivča Svobodová
Kontakt: 775 230 972, svoiva@gmail.com 

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/08/iva_svobodova_kurz.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/08/iva_svobodova_kurz-150x150.jpgcvKurzykurz jógySrdečně vás zvu na své cvičení, při kterém se zaměřuji zejména na jeho zdravotní aspekty – správné provedení pozic a na nápravu vadného držení těla. Vítání jsou všichni, kdo si chtějí zlepšit kondici, anebo jen zkusit, co by jim mohla jóga přinést. Lekce nejsou zaměřeny na výkon či na...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy