Ekopenzion  Centra Veronica v Hostětíně

26. – 28. 9. 2020

Prožijeme společný víkend v magické bělokarpatské krajině, kde můžete:

  • užít si 4 jógové bloky, které budou prodchnuty srdečnou radostí ze sebe sama a vědomí, že jsme součástí blahodárné přírody
  • relaxovat v přírodní zahradě ekopenzionu, který byl postaven jako pasivní dům
  • toulat se v okolí Hostětína stezkou „Sochy v krajině“ a obdivovat výhledy i čarokrásná díla uměleckých dřevěných soch
  • navštívit obec Žítkovou, kde žily a působily tajemné žítkovské bohyně a toulat se stezkou Moravských Kopanic
  • navštívit domek poslední žítkovské bohyně Irmy 
  • nebo ovčí farmu, která se nachází nedaleko Žítkové, kde lze zakoupit ovčí sýr či bryndzu

Víkend provoníme workshopem s bylinkářkou Katkou Černou, obyvatelkou Žítkové, která nás bude provázet povídáním o bylinkách, jejich sběru a využití.

/Katka Černá se bylinkám věnovala již před svým příchodem na Kopanice. Na žítkovských lukách je sbírá řadu let pro podporu zdraví  svého i celé rodiny. Ráda se s vámi podělí o bohaté zkušenosti a zasvětí vás do tajů bylinek/.

Cena: 2650 Kč (zahrnuje ubytování s vegetariánskou polopenzí s biomoštem, pronájem sálu, jógové lekce, workshop s bylinkářkou Katkou Černou)

Platba: 1600 Kč – rezervační poplatek nejpozději do 30.5.2020 (nebo dle domluvy), doplatek 1000 Kč na místě (bankovní spojení 2100239077/2010, do zprávy pro příjemce – jarní víkend s jógou + jméno)

Těším se na vzájemný prožitek, který nám může být inspirací, jak vztah k přírodě, místním zdrojům a tradicím spolu s ohleduplným hospodařením může chránit životní prostředí. 

Bude mi potěšením se s vámi setkat 

Janka

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2019/08/sochy1.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2019/08/sochy1-150x150.jpgcvAkceUncategorizedEkopenzion  Centra Veronica v Hostětíně 26. – 28. 9. 2020 Prožijeme společný víkend v magické bělokarpatské krajině, kde můžete: užít si 4 jógové bloky, které budou prodchnuty srdečnou radostí ze sebe sama a vědomí, že jsme součástí blahodárné přírodyrelaxovat v přírodní zahradě ekopenzionu, který byl postaven jako pasivní důmtoulat se v okolí Hostětína stezkou „Sochy v krajině“...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy