Hathajóga ,,hravě k sobě“

Zvu vás na otevřenou lekci Hathajógy, která je pro všechny, kteří nemají s jógou zkušenosti, či už se s ní setkali, ale chtějí prohloubit svou jógovou praxi a přizvat tak do svého života lehkost, radost, sebelásku a postupně se ukotvovat více a více v přítomnosti. Nechte doma obavy, hoďte podložku přes rameno a přijďte si dopřát čas jen a jen pro sebe.

Jak bude lekce jógy probíhat?

Na začátku se všichni sejdeme na podložce a přeneseme svou pozornost ke svému tělu a dechu. Poté rozehřejeme a rozhýbeme svoje tělo jednoduchými cviky a tím jej připravíme na praxi jógových pozic. Zaměříme se na správnost provedení jógových pozic, tzv. ásan, aby se tělo každého/každé z vás v pozici cítilo přirozeně a příjemně, avšak stále protahované a posilované. Spojíme ásany do flow (plynutí v pohybu) a užijeme si jemné propojení dechu s ásanami. Následuje relaxace v pozici mrtvoly – v šávásáně, při níž budeme kultivovat umění se uvolnit, pustit ztuhnutí těla i mysli, necháme plynout myšlenky a prohloubíme schopnost pozorování a nadhledu.

Do lekcí bude zařazovaná praxe pránájámy (techniky práce s dechem neboli s životní energií – ,pránou‘). Budeme se věnovat bandhám (tělesným zámkům) a koncentraci.

Během lekce se dozvíte, jaký účinek má to, co právě cvičíme. Sama preferuji praxi založenou na pochopení a porozumění a stejně tak chci předávat jógu i vám. 😊 Na lekci si vyzkoušíte i jednoduché, hravé meditační techniky pro zklidnění mysli a vnímání přítomného okamžiku. Budeme otvírat, uvolňovat a pečovat o své tělo na všech úrovních a tím podpoříme svoje zdraví.

Lekce bude probíhat:

V pondělí od 19.9. do 19.12. v čase 18:45 -19:45.

(lekce se nebude konat v termínech 3.10. a 7.11.)

Cena lekce je 160 Kč. Můžete si zakoupit permanentku na 10 vstupů za 1500 Kč.

Počet míst v sálu je omezen. Prosím tedy o rezervaci nejpozději 24 hodin předem ve formě: Hathajoga Vitality + vaše jméno na email: horakovaveroni@gmail.com

V případě potřeby zde je můj telefon: 723 632 354

Těším se na vás a na společně strávený čas na podložce.

Veronika Horáková

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2022/09/Veronika-nahled.jpeghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2022/09/Veronika-nahled-150x150.jpegcvLekceHathajóga ,,hravě k sobě“ Zvu vás na otevřenou lekci Hathajógy, která je pro všechny, kteří nemají s jógou zkušenosti, či už se s ní setkali, ale chtějí prohloubit svou jógovou praxi a přizvat tak do svého života lehkost, radost, sebelásku a postupně se ukotvovat více a více v přítomnosti. Nechte doma obavy, hoďte podložku...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy