Pepa_trckaV průběhu svého života jsem absolvoval klasický vzdělávací systém zakončený studiem filosofie a historie na olomoucké univerzitě. Teoretickou rovinu (sebe)poznání několik let doplňovalo pravidelné navštěvování lekcí hathajógy v rámci sdružení Rezonance. Po návštěvě mezinárodního jógového tábora v Rumunsku roku 2008 začalo mé seznamování také s jinými praxemi osobního rozvoje. Důležitou křižovatkou na mé cestě byla návštěva kurzu psychologie mezilidských vztahů v Popradě roku 2009 vedeného MUDr. Vladimírem Savčenkem, desetidenní výcvik v meditaci vipassana v Jedovnicích u Brna roku 2010 vedený Jürgenem Stowasserem, čtrnáctidenní pouť do Santiaga de Compostela roku 2011 vedená prozřetelností, osobní setkání s Jaroslavem Duškem v Olomouci roku 2012, návštěvy šamanských rituálů vedených Romanem Odevzdaným.

Cvičení jógy stálo u počátku těchto (sebe)zkušeností a celou dobu je také provází. Svůj vděk rád předávám na pravidelných lekcích jógy, kde kombinuji statické ásany s jejich dynamickým sledem. Začínáme zpravidla tréninkem pozornosti k dechu a pocitům po těle od povrchu do nitra. Tato pozornost nás provází během provádění ásan. Na konci nesmí chybět celková relaxace. Je možné, že po návštěvě takovéto lekce si odnesete pevnější spojenectví vaší mysli a těla.

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/04/pepa_trcka_nahled.pnghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/04/pepa_trcka_nahled-150x150.pngcvLektořiV průběhu svého života jsem absolvoval klasický vzdělávací systém zakončený studiem filosofie a historie na olomoucké univerzitě. Teoretickou rovinu (sebe)poznání několik let doplňovalo pravidelné navštěvování lekcí hathajógy v rámci sdružení Rezonance. Po návštěvě mezinárodního jógového tábora v Rumunsku roku 2008 začalo mé seznamování také s jinými praxemi osobního rozvoje....Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy