Přednáška s budhistickou mniškou Visuddhi a lekce jógy

24. května 17:00 – 19:30

Jsme velmi potěšeni, že můžeme uvítat v Centru vitality budhistickou mnišku Ctihodnou Visuddhi, která založila budhistický klášter v Prostějově nazvaný Karuná Sevena (příbytek soucitu).  V mnišském rouchu je již více než 10 let a studovala Budhhovo učení a praktikovala meditaci na Taiwanu a na Srí lance.

Setkání s mniškou Visuddhi je vždy velmi přátelské a uvolňující, zároveň v mnoha ohledech obohacující. Někdy i jediná věta vyslovená mniškou stačila ke změně postoje či osvětlení momentální životní situace😊.

Srdečně zveme Ivka Svobodová a Janka Kvapilová

17:00 

  • Přednáška na téma “ vědomí pomíjivosti jako cesta ke spokojenosti a součást každodenního života“
  • Vyhrazený prostor na dotazy
  • Patnáctiminutová Meditace mettá (dobrotivosti), která vede k rozvoji nesobecké lásky a vhodně nás naladí na následující cvičení

18:30

  • Lekce jógy –  do zažitých jógových pozic vneseme uvedené téma vědomí pomíjivosti nejen na úrovní fyzického těla, ale i různých pocitů v těle.  Někdy je tělo omezené v pohyblivosti bolestí, jindy se v pozici cítím zase lépe….

          (Lektor- Jana Kvapilová)

Dobrovolný příspěvek – výtěžek bude věnován na podporu kláštera

Nutná rezervace místa: info@centrumvitality.com, tel. 774 596 646, Jana Kvapilová

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2019/03/IMG_0192-2.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2019/03/IMG_0192-2-150x150.jpgcvAkcePřednáška s budhistickou mniškou Visuddhi a lekce jógy 24. května 17:00 – 19:30 Jsme velmi potěšeni, že můžeme uvítat v Centru vitality budhistickou mnišku Ctihodnou Visuddhi, která založila budhistický klášter v Prostějově nazvaný Karuná Sevena (příbytek soucitu).  V mnišském rouchu je již více než 10 let a studovala Budhhovo učení a praktikovala meditaci na Taiwanu a...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy