poweryogaPoweryoga patří mezi dynamické styly jógy. Veškerá dynamika je však ukryta v dechu, a přesně to můžete očekávat i na těchto lekcích. S pečlivostí budeme provádět jednotlivé pozice, a jakmile v nich získáme určitou jistotu, objevíme prostor na to uvědomit si sami sebe, náš dech a starosti všedních dní necháme odplynout, alespoň na krátkou chvíli, někam do neznáma.

kontakty na lektory

Co poweryoga nabízí?

Poweryoga a jóga obecně dělá krásná těla :-). Současně posiluje i protahuje svaly. Tělo se tak stává pružnějším, flexibilnějším, zlepšuje se držení těla a celkově napomáhá rušit naučené chybné pohybové stereotypy. Mnoho z nás trápí bolesti zad, zlobí nás karpální tunely nebo máme opakované bolesti hlavy způsobené blokacemi krční páteře. S tím vším nám poweryoga pomalu, nenásilně může pomoci, navíc nám dodává energii, posiluje sebeúctu, disciplínu, fyzickou i psychickou kondici. Pravidelným praktikováním dochází k redukci stresu a napětí, zvýšení kapacity plic, regulaci metabolismu, snížení krevního tlaku a také zlepšení spánku. Člověk se naučí větší koncentraci, je více relaxovaný a je schopen více začlenit rovnováhu a pohodu i do ostatních oblastí svého života. Jóga ovlivní mnoho oblastí našeho života, každého z nás jinak intenzivně, avšak jedno se ji upřít nedá, je to především krásná a fyzioterapeuty velmi doporučovaná volnočasová aktivita.

Vinyasa yoga

Na těchto lekcích se můžete těšit na plynutí a souhru pohybu s dechem. Pomocí jednoduchých i pokročilejších sekvencí pozic, které se společně naučíme, je následně v rytmu vašeho dechu a hudby budeme dále rozvíjet. Mysl se bude koncentrovat na rytmus pohybu a dechu, tělo se krásně zahřeje a my tak můžeme očekávat nejen fyzickou, ale i mentální očistu.

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/02/Veronika_Nemcova.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/02/Veronika_Nemcova-150x150.jpgcvLekcejóga,poweryoga,vinyasa yogaPoweryoga patří mezi dynamické styly jógy. Veškerá dynamika je však ukryta v dechu, a přesně to můžete očekávat i na těchto lekcích. S pečlivostí budeme provádět jednotlivé pozice, a jakmile v nich získáme určitou jistotu, objevíme prostor na to uvědomit si sami sebe, náš dech a starosti všedních dní necháme odplynout, alespoň na...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy