Od září na Vás čekají nové ranní lekce jógy a to hned v pondělí. Přijďte začít jógou a nalaďte se na celý den, ne-li týden. 

Tak, jako když se ráno probouzíte a děláte pomalé, líné pohyby, vaše tělo vás vede ke každodenním ranním rituálům a postupně ho dohoní i duše a mysl a vy začínáte fungovat naplno, stejně tak povedeme společnou lekci. Zpočátku se jemně protáhneme, zvědomíme dech a postupně probudíme celé tělo v dynamičtější části při společné flow. Naučíme se, nebo zopakujme varianty sestavy Suria Namaskar, neboli pozdrav slunci. V některých ásanách se zastavíme, abychom neztratili kontakt se svým dechem a mohli lépe prozkoumat své hranice. A protože jsem také fyzioterapeutka, vždy na lekci propašuji něco ze svých znalostí a zkušeností z tohoto oboru, abyste co nejlépe pomohli svému tělu od bolestí současných i možných budoucích.

Celou lekci zakončíme zklidněním a krátkou relaxací, abychom načerpali dostatek sil do náročného týdne. 

Vše bude probíhat v souladu s vlastním tělem a individuálními možnostmi každého z vás. Budeme cvičit v malé skupince, ve které je vždy prostor k individuálnímu přístupu a případné korekci pozic. Proto jsou vítáni jak začátečníci, tak pokročilí.

Budu se těšit na společné jógování od září, vždy v pondělí v 7:00 – 8:00 v malém sále. 
Začínáme 6. září 2021. Cena 150 Kč.
Rezervace a více info na zackovale@gmail.com nebo 732 619 671 (preferuji SMS)

Lenka Žáčková

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2021/08/zidle-2-1024x768.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2021/08/zidle-2-150x150.jpgcvLekceOd září na Vás čekají nové ranní lekce jógy a to hned v pondělí. Přijďte začít jógou a nalaďte se na celý den, ne-li týden.  Tak, jako když se ráno probouzíte a děláte pomalé, líné pohyby, vaše tělo vás vede ke každodenním ranním rituálům a postupně ho dohoní i duše a...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy