Jak název napovídá, tato lekce jógy je o (v dnešní době tolik důležité) relaxaci, intenzivním prožitku „já, tady a teď“, o pocitu komplexního uvolnění s cílem dosažení pocitu „znovuzrození“. Vykouzlí úsměv na tváři, znovu vás obdaří klidem v duši a potřebným životním nadhledem. Tato nedělní jógová lekce bude příjemná tečka za uplynulým týdnem a zároveň výborná příprava na týden následující. Ocení ji ti, kdo si chtějí dopřát příjemný prožitek „relaxační chvilky jen pro sebe“ a to sobě prospěšným způsobem.

Prostřednictvím protahovacího a uvolňovacího cvičení jógových pozic a efektivních dechových, relaxačních, koncentračních a meditačních technik se uvolní tělo, vyčistí mysl zanesená nepodstatnými starostmi, problémy a strachy, které ji blokují… dosanete se až na spirituální úroveň. Tím se otevře potenciál potřebný pro další osobní rozvoj směrem ke zdravějšímu a šťastnějšímu prožívání vašeho života. 

Relaxační jógu si člověk dopřeje za odměnu, jako pohlazení jen tak pro radost nebo proto, že ji vzhledem ke svému fyzickému či psychickému vytížení v práci či v rodině prostě potřebuje. Obrazně se dá říci, že relaxační jóga je takové jógové wellness – a proto je to na lekcích relaxační jógy nejen o cvičení, ale také o navození správné relaxační atmosféry tj. o vůních, o světle svíček, o barvách, o čakrách, o chutích, o relaxační hudbě a jiných formách zvukové lázně… Lekce mají stejný záměr (tím je samozřejmě RELAXACE tj. uvolnění), ale nesou v sobě punc kreativity a do určité míry i překvapení – budou proměnlivé tematicky, svým pojetím, průběhem i atmosférou.

Relaxační jóga je nenáročná a vzhledem ke svému charakteru je určená pro všechny (i pro začátečníky a seniory).

Po lekcích této jógy se na všech úrovních zbavíte napětí, bloků a zatuhlinek v těle i v mysli; budete se po všech stránkách cítit uvolněně, roztáhnete pomyslná křídla a začnete dosahovat pokroku nejen v józe, ale i v životě…

Potěší mě, když na této cestě budu moci být vaším průvodcem… 

Jitka

Neděle: 19:00 -20:15 (od 16:9.2018)
Lektor: Jitka Žižlavská, tel.: 604 914 492, jitka.zizlavska@centrum.cz
Cena: 120 Kč/75 min., s předplatným 100 Kč/75 min.

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_5141_-_kopie-2.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_5141_-_kopie-2-150x150.jpgcvLekcerelaxační jógaJak název napovídá, tato lekce jógy je o (v dnešní době tolik důležité) relaxaci, intenzivním prožitku „já, tady a teď“, o pocitu komplexního uvolnění s cílem dosažení pocitu „znovuzrození“. Vykouzlí úsměv na tváři, znovu vás obdaří klidem v duši a potřebným životním nadhledem. Tato nedělní jógová lekce bude příjemná tečka za uplynulým...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy