Můj život je Tanec a Tanec je život. Odmalička to tak mám. Je to způsob, jak být autentická a se svými emocemi. V radosti i smutku, v klidu i v extatické lásce. A vlastně všechno zároveň. Napojuji se skrz něj na prožívání svého těla a takto komunikujeme.

V 6ti letech jsem začala tančit Street Dance, kdy jsem se dlouhou dobu závodně věnovala Hip-hopu a později mě oslovily ženské taneční styly (Dancehall, vogue, waackin, MTV, …). Mám ráda například i afrohouse, lockin´ a krump. Zkrátka paleta stylů, které ráda tančím, je pestrá a nerada bych se škatulkovala do konkrétní taneční oblasti. 

Jako obor na VŠ jsem si zvolila Psychologii a v průběhu studia jsem objevila expresivní terapie (dramaterapie, arteterapie, muzikoterapie), kde jsem si konkrétně zamilovala Tanečně – pohybovou terapii, která integruje psychickou a fyzickou část člověka. Od roku 2017 jsem studentkou čtyřletého výcviku v TPT v Praze pod TANTER. Dále se specializuji na problematiku Poruch příjmu potravy a pracuji jako osobní asistentka autistické dívky.   

Od mých 17ti let se věnuji lektorování skupinových lekcí. Mám zkušenosti s vedením lekcí: Total body workout, Bosu, Rehabilitační cvičení, Dance aerobic, Aerobic pro děti, Kruhový trénink, … ale nejvíce mě vždy bavil tanec, takže v současné době se specializuji pouze na taneční lekce. Do mého repertoáru patří lekce Spontánního tance, Sexy MTV Dance, Taneční přípravka pro děti od 3 do 6 let, … 

Mezi mé další záliby patří cestování, četba, meditace, příroda, jóga, zpěv, divadlo, …

,,Jistěže musíme sdílet, je důležité nenechat se zlákat sobectvím a chtít dojít na konec cesty sám. Kdo se tak chová, objeví prázdný a nezajímavý ráj a brzy bude umírat nudou.
Nemůžeme sebrat světla, která svítí na cestu, a nosit je s sebou.“
(Paulo Coelho: Hippie)

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2019/01/Simona-Hajkova.pnghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2019/01/Simona-Hajkova-150x150.pngcvLektořitanecMůj život je Tanec a Tanec je život. Odmalička to tak mám. Je to způsob, jak být autentická a se svými emocemi. V radosti i smutku, v klidu i v extatické lásce. A vlastně všechno zároveň. Napojuji se skrz něj na prožívání svého těla a takto komunikujeme. V 6ti letech jsem začala tančit Street...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy