31. 10. 2020 – 10:15 – 13:15

V prostorách  hotelu Golf resort ve Vésce u Olomouce (klidné místo s krásným výhledem a možností posezení)

Společně se v barevném podzimu oddáme cvičení v „odstínech“ jógy a čikungu. Posílíme tělo i ducha.  Získanou inspiraci pohybu těla a klidu mysli můžeme vnést do části zkracujících se dnů a rozsvítit tak světlo v sobě.  

Program lze obohatit o procházku na místo konání ze sv. Kopečka do Vésky. 

Osou programu bude výuka či zopakování sestavy, kterou lze „mít po ruce“ na podzimní procházce v lese a souznít s přírodou v plynulých pohybech těla.

  • Meditace SoulSync – speciální meditace vedená dechem směřující k souladu a soudržnosti
  • OSM KUSŮ BROKÁTU – šaolinská verze – čikungová sestava (Osm kusů brokátu“ nebo-li Pa Tuan Ťin, je sestava osmi cviků, které se vzájemně doplňují, podporují a vyrovnávají oběh krve a energie, posilují vnitřní orgány i tělo a prohlubují dýchání. Sjednocuje tělo, dech a mysl do vědomého celku. 
  • Jógová sestava –  proti strnulosti těla i mysli, na podporu schopnosti přijímat i něčeho se vzdát s delší výdrží v pozicích,  které budou převážně v sedu a vykompenzují předešlé cvičení ve stoje.  
  • Prožitková relaxace 
  • Příběh na závěr😊

Cena: 550 Kč, s sebou pohodlné oblečení a jógamatku, na místě je restaurace (lze si dát oběd či posedět u kafíčka)

Přihlášky: Jana Kvapilová, info@centrumvitality.com, rezervační  záloha 300 Kč (č.ú.2100239077/2010, do zprávy pro příjemce – jméno +sobota pro sebe)

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2020/07/DSC_0145.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2020/07/DSC_0145-150x150.jpgcvNovinky31. 10. 2020 - 10:15 – 13:15 V prostorách  hotelu Golf resort ve Vésce u Olomouce (klidné místo s krásným výhledem a možností posezení) Společně se v barevném podzimu oddáme cvičení v „odstínech' jógy a čikungu. Posílíme tělo i ducha.  Získanou inspiraci pohybu těla a klidu mysli můžeme vnést do části zkracujících se dnů a rozsvítit tak...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy