Lekce večerní jógy s prodlouženou relaxací zahrnují praktikování jógy se zaměřením na intenzivní prožitek „já, tady a teď“. Důraz je kladen na dosažení pocitu komplexního uvolnění a doslova pocitu „znovuzrození“. Vykouzlí vám úsměv na tváři, znovu vás obdaří klidem v duši a potřebným životním nadhledem. Tato nedělní jógová lekce je příjemná tečka za uplynulým týdnem a zároveň výborná příprava na týden následující. Vzhledem k pořádné porci závěrečné relaxace ji ocení ti, kdo si chtějí dopřát příjemn&yacut e; prož itek „chvilky jen pro sebe“ a to sobě prospěšným způsobem.

Prostřednictvím protahovacího a uvolňovacího cvičení jógových pozic a efektivních dechových, relaxačních, koncentračních a meditačních technik se na lekci uvolní tělo, vyčistí mysl zanesená nepodstatnými starostmi, problémy a strachy, které ji blokují… dostanete se až na spirituální úroveň. Tím se otevře potenciál potřebný pro další osobní rozvoj směrem ke zdravějšímu a šťastnějšímu prožívání vašeho života. 

Na lekci je praktikována klasická jóga. Každá lekce je ale trochu jiná, má své specifické téma a tomu odpovídá i promyšlená sestava jógových pozic a způsob její realizace.  Některá lekce je tedy jemná a klidnější, jindy zase příjemně plyneme v pohybovém „flow“ spolu s dechovou vlnou. Na závěr vás čeká úžasná dlouhá relaxace, která to všechno spojí a dokončí.

Jógový prožitek je ještě umocněn odpovídající atmosférou navozenou prostřednictvím aromaterapie, světla svíček, chuti čaje, krásnou hudbou a jinými formami zvukové lázně.

Tyto lekce jógy jsou doslova balzámem pro tělo i duši – na všech úrovních se zbavíte napětí, bloků a zatuhlinek v těle i v mysli; budete se po všech stránkách cítit krásně a uvolněně, roztáhnete pomyslná křídla a začnete dosahovat pokroku nejen v józe, ale i v životě…

Potěší mě, když na této cestě budu moci být vaším průvodcem… 

Jitka

Neděle: 19,00 – 20,15 hod.
Lektor: Jitka Žižlavská, tel.: 604914492, jitka.zizlavska@centrum.cz
Cena lekce (75 min.): 130 Kč

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_5141_-_kopie-2.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_5141_-_kopie-2-150x150.jpgcvLekcevečerní jógaLekce večerní jógy s prodlouženou relaxací zahrnují praktikování jógy se zaměřením na intenzivní prožitek „já, tady a teď“. Důraz je kladen na dosažení pocitu komplexního uvolnění a doslova pocitu „znovuzrození“. Vykouzlí vám úsměv na tváři, znovu vás obdaří klidem v duši a potřebným životním nadhledem. Tato nedělní jógová lekce je příjemná...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy