Jógová lekce plynoucí „na vlně dechu“ tj. v překrásném prožitkovém flow (plynutí), kde mizí vnímání časoprostoru a zůstává jen „tady a teď“. Při pohybu sladěném s dechem budete vplouvat z jedné ásany do druhé – dynamika sestavy se bude proměňovat tj. v některé pozici chvilku setrváte a v jiné se zase jen krásně nadechnete, abyste s výdechem mohli plout dál… Každá lekce je jiná, má své specifické téma resp. záměr a tomu odpovídá i promyšlená plynulá sestava jógových pozic. 

Po každé této lekci se symbolicky zase znovu narodíte… Vědomým jógovým pohybem propojeným s dechem komplexně posílíte a protáhnete vaše tělo, získáte flexibilitu a detoxikujete organismus. Pocítíte skvělé ozdravné účinky na veškeré systémy ve vašem těle (imunitní, kardiovaskulární, hormonální, neurovegetativní systém a metabolismus). Na závěr se pak při úžasné vedené relaxaci všechny účinky jógy propojí a završí; odplují poslední zbytky fyzického i psychického napětí a vás naplní uvolnění a blahod&aacu te;rn&ya cute; vnitřní klid. Tím se otevře potenciál potřebný pro váš osobní rozvoj směrem ke zdravějšímu a šťastnějšímu prožívání vašeho života.  

Jógový prožitek umocňuje naladění atmosféry prostřednictvím světla svíček, aromaterapie, krásné hudby a výborného čaje. 

Potěší mě, když na jógové cestě budu moci být vašim průvodcem…

Jitka

Čtvrtek: 19:00 – 20:15 – nutná rezervace (viz kontakty níže)
Neděle: 19:00 – 20:15 – nutná rezervace (viz kontakty níže)

Lektor: Jitka Žižlavská, tel.: 604 914 492, jitka.zizlavska@centrum.cz
Cena lekce (75 min.): 140 Kč, na předplatné (10 lekcí) 120 Kč

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_5141_-_kopie-2.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2018/08/IMG_5141_-_kopie-2-150x150.jpgcvLekcevečerní jógaJógová lekce plynoucí 'na vlně dechu' tj. v překrásném prožitkovém flow (plynutí), kde mizí vnímání časoprostoru a zůstává jen 'tady a teď'. Při pohybu sladěném s dechem budete vplouvat z jedné ásany do druhé - dynamika sestavy se bude proměňovat tj. v některé pozici chvilku setrváte a v jiné...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy