Jmenuji se Veronika, jsem máma, manželka, právnička, milovnice dobré kávy, čokolády, bylinek a toulek přírodou. A taky jogínka. Jóga mě totiž v životě provází už docela pěknou dobu.

Po letech vlastní praxe doma na podložce i v nejrůznějších jógových studiích přišel čas přihlásit se na lektorský kurz a prozkoumat jógu hezky od základu. Po prvním kurzu následovalo mnoho dalších, včetně kurzu jinové jógy, relaxačních a meditačních technik nebo Underground yoga school s Daliborem Štědroňským.

Jóga mi pomáhá cítit se dobře ve svém těle, mít dostatek energie a síly. A také být přítomnější, laskavější a více sama sebou. Je mi skvělým pomocníkem a průvodcem pro všechny výzvy, které život přináší. Ať už šlo o náročné studium a následné zaměstnání nebo partnerství a mateřství.

Miluji rozmanitost asánových praxí od velmi pomalé jin jógy, přes jemnou hatha jógu až po náročnější vinyasu. S radostí též využívám pestrou paletu dalších nástrojů, které nám jóga nabízí, jako jsou dechové, relaxační či očistné techniky. 

Těším se na Vás na úterních lekcích Hatha jógy pro začátečníky, kde Vás provedu jemnou asánovou praxí ve spojení s dechem a závěrečnou relaxací.

Kontakt 

Tel. 732 226 192
E-mail doubkova.vero@gmail.com 
Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100064118319308
Instagram https://www.instagram.com/na_vlnach_dechu

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2022/08/Veronnika_doubkova_nahled-1024x909.jpeghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2022/08/Veronnika_doubkova_nahled-150x150.jpegcvLektořiJmenuji se Veronika, jsem máma, manželka, právnička, milovnice dobré kávy, čokolády, bylinek a toulek přírodou. A taky jogínka. Jóga mě totiž v životě provází už docela pěknou dobu. Po letech vlastní praxe doma na podložce i v nejrůznějších jógových studiích přišel čas přihlásit se na lektorský kurz a prozkoumat jógu hezky...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy