veronika_nemcova

Power jóga se v mém životě objevila poměrně nedávno, asi před čtyřmi roky, ovšem o to intenzivnější láska na první pohled to byla.

Sport byl v mém životě od raného dětství. Ve čtyřech letech jsem začala s krasobruslením, a u něj vydržela do svých patnácti. Od mala také ráda lyžuji, jezdím na kolečkových bruslích a běhám. Ale až jóga mě dokázala pohltit natolik, že po pár lekcích jsem věděla, že to je to, co v mém životě bude už napořád. Po rodině a přátelích je jóga to, co dává mému životu smysl. Nejdříve jsem lekce navštěvovala pouze jako klient, posléze zatoužila vzdělávat se v józe intenzivněji a následně moci toto své nadšení nabízet klientům dál. Vzdělávací program jsem absolvovala v Power Yoga Akademii Vaška Krejčíka. Následně jsem své vzdělání rozšířila o certifikáty ze seminářů Prana flow jógy, Pránájámy a jóga nidry, Jógy pro těhotné a Vinyasa jógy a chuť po vzdělávání stále nekončí :-). Již nějaký čas vedu své lekce power jógy, ve kterých se snažím klientům ukázat alespoň část všech těch benefitů, kterými jóga obohatila i můj život.

Co power jóga nabízí?

Power jóga a jóga obecně dělá krásná těla :-). Současně posiluje i protahuje svaly. Tělo se tak stává pružnějším, flexibilnějším, lepší se držení těla a celkově napomáhá rušit naučené chybné pohybové stereotypy. Mnoho z nás trápí bolesti zad, zlobí nás karpální tunely nebo máme opakované bolesti hlavy způsobené blokacemi krční páteře. S tím vším nám power jóga pomalu, nenásilně může pomoci, navíc nám dodává energii, posiluje sebeúctu, disciplínu, fyzickou i psychickou kondici. Pravidelným praktikováním power jógy dochází k redukci stresu a napětí, zvýšení kapacity plic, regulaci metabolismu, snížení krevního tlaku a také zlepšení spánku. Člověk se naučí větší koncentraci, je více relaxovaný a je schopen více začlenit rovnováhu a pohodu i do ostatních oblastí svého života. Jóga ovlivní mnoho oblastí našeho života, každého z nás jinak intenzivně, avšak jedno se ji upřít nedá, je to především krásná a fyzioterapeuty velmi doporučovaná volnočasová aktivita.

Těším se na setkání s vámi

Veronika

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/05/veronika_nemcova_nahled.pnghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2016/05/veronika_nemcova_nahled-150x150.pngcvLektořijóga,poweryoga,vinyasa yogaPower jóga se v mém životě objevila poměrně nedávno, asi před čtyřmi roky, ovšem o to intenzivnější láska na první pohled to byla. Sport byl v mém životě od raného dětství. Ve čtyřech letech jsem začala s krasobruslením, a u něj vydržela do svých patnácti. Od mala také ráda lyžuji, jezdím...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy