Vždycky jsem si pohrávala s myšlenkou, že začnu cvičit jógu. Celý můj život se věnuji sportu a ráda také experimentuji, to mě taky před sedmi lety přimělo zajít na svou první lekci. Jóga mi nejen změnila pohled na svět, ale hlavně změnila můj život. Přestala jsem žít minulostí, nepřemýšlela tolik nad budoucností a začala si užívat přítomný okamžik. Z cholerika a workoholika se stala trpělivá, chápající a za ničím se nehonící žena. Začala respektovat a uctívat sebe a své tělo, milovat jej a starat se o něj jako o boží chrám. Jóga se neprojevuje jen na těle, ale hlavně také v mysli. 

Po čase jsem měla potřebu tyhle krásy, které jsem s jógou poznala, předávat dál. Proto jsem si po letech váhání udělala instruktorský kurz. V mých hodinách se zaměřuji na průpravné cvičení před jógou, zdravou, ale zároveň dynamickou jógu s prvky vývojové kineziologie a správného zapojení hlubokého stabilizačního systému. Zajímám se i o fascie a válcování a také ráda uklidním tělo pranajámou a příjemnou relaxací. Skrze jógu a zdravé cvičení člověk pozná své tělo, pochopí jej a naučí se jej správně ovládat. Není nic hezčího než si užívat bezbolestně, bezstarostně každý svůj krok v životě a s čistou hlavou.

Těším se na Vás na své lekci každou středu od 18:00 – 19:00 

S láskou a pokorou Petra

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2020/10/1.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2020/10/1-150x150.jpgcvLekceVždycky jsem si pohrávala s myšlenkou, že začnu cvičit jógu. Celý můj život se věnuji sportu a ráda také experimentuji, to mě taky před sedmi lety přimělo zajít na svou první lekci. Jóga mi nejen změnila pohled na svět, ale hlavně změnila můj život. Přestala jsem žít minulostí, nepřemýšlela...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy