Workshop Vinjása jógy je vhodný jak pro začátečníky nebo mírně pokročilé, které baví dynamický styl jógy, ale nejsou si jistí správným provedením ásan, tak pro pokročilejší, kteří chtějí strávit příjemný den sebevzděláním ve společnosti podobně naladěných lidí.

Naším cílem je předat vám základní principy vinjása jógy tak, abyste byli schopni správně a bezpečně provádět ásany i pozdravy slunci, propojili dechové techniky s pohybem a rozšířili si povědomí o józe.

S sebou si odnesete pracovní sešit, budete tak moci správně a bezpečně praktikovat jógu i v pohodlí svých domovů.

KDY: sobota 25.1.2020 od 9:30 do 16:00
KDE: Centrum Vitality, velký sál
CENA: 900Kč do 11.1.2020, poté 1100Kč

Po domluvě je možné zajistit veganský oběd.

Registrovace ZDE (počet míst je omezen):

Těší se na Vás Zuzka & Klára 🧘🏻‍♀️❤️🧘🏼‍♀️

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2019/12/trikonasana-2.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2019/12/trikonasana-2-150x150.jpgcvAkceWorkshop Vinjása jógy je vhodný jak pro začátečníky nebo mírně pokročilé, které baví dynamický styl jógy, ale nejsou si jistí správným provedením ásan, tak pro pokročilejší, kteří chtějí strávit příjemný den sebevzděláním ve společnosti podobně naladěných lidí. Naším cílem je předat vám základní principy vinjása jógy tak, abyste byli schopni...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy