hiking – yoga
horská chata Hubird v Alpách

Místo konání:

Horská chata Hubird se nachází v rakouských Alpách, asi 45 minut jízdy autem od Innsbrucku ve výšce 1600 m n.m. 

bluebirdmountainlodges.com

Program:

 • Ubytování (4 noci) v pokojích se sociálním zařízením na chodbě – dvou – čtyřlůžkové
 • Strava – výtečná vegetariánská polopenze (na místě lze zakoupit nápoje, po celý den je možnost si uvařit čaj nebo kafe, jinak žádný obchod v dostupné vzdálenosti – proto i retreatJ, ze snídaně si lze vzít ovoce a něco drobného na trek (za sebe mohu říct, že jsem tu zažila kulinářské zážitky každý den, domácí chléb – pokaždé jiný…dezerty jedna báseň a dokonce i vínko k jídlu😊
 • 6 jógových lekcí (v místnosti nebo pod širým nebem s krásným výhledem na hory) – přizpůsobené aktivitě v horách, protahující, uvolňující a energetizující cvičení, zaměříme se na očistné a dechové praktiky
 • Hot tube (horká lázeň pod širým nebem) – doporučuji třeba i pod hvězdnou oblohouJ
 • Dvě horské túry s horským průvodcem Florianem (jedna celodenní a jedna půldenní horská túra -může se i protáhnout), horské tůry jsou pro fyzicky zdatné, ale nejedná se o extrémní chodníky. Horský průvodce je velmi sympatický, zkušený a mluví německy a anglicky.

Podrobné informace k oběma trekům vám budou zaslány před odjezdem.

Doprava:

vlastní nebo vlakem (doporučuji zajistit včasnou jízdenku)

 • do Innsbrucku odkud nás převeze majitelka chaty na místo (20 EUR tam i zpět) nebo
 • do Matrei am Brenner (převoz 5 EUR tam i zpět)

Cena:

 • 245 EUR – ubytování – 4 noci, polopenze, závěrečný úklid, hot tube, dva horské treky
 • 1850 Kč (jógové lekce, organizace)
 • v ceně není zahrnut převoz z vlakového nádraží na chatu tam a zpět (viz výše)

Platba:

Do 1.3.  zálohová platba 100 EUR (tato částka je po 1.3. nevratná)
Do 15.6 platba 145 EUR
na účet:
Board Bagged e.U., RAIKA Stumm,
BIC: RZTIAT22332
IBAN: AT69 3633 2000 0000 8318
Do zprávy pro příjemce uvést Yana Yoga + číslo, které Vám zašlu

Do 30.4. platba 1850 Kč (po 30.4. je storno 50% z této částky) na účet 2100239077/2010 (do zprávy pro příjemce své jméno a Hubird)

Tento pobyt se uskuteční od počtu deseti účastníků.

 • Celková atmosféra chaty je velmi příjemná, včetně milých majitelů, součástí je prostorná místnost, ve které budeme cvičit, lze zde odpočívat, setkávat se. Pokoje jsou vkusně přírodně zařízené, sociální zařízení je na chodbě.
 • V okolí není žádný obchod, proto doporučuji na horské túry drobnou svačinku s sebou z domu (tyčinky, ořechy, suché ovoce, paštiku s trvanlivým pečivem….).
 • S sebou: pohodlná obuv na horskou túru, pláštenka, batoh, láhev na pití, podložka na cvičení, lehká deka a nadšení objevovat nové obzoryJ.

Článek, který se zrodil z předchozí akce na Hubirdu

Níže: foto pro přiblížení atmosféry😊

https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2018/12/IMG_2629.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2018/12/IMG_2629-150x150.jpgcvAkceUncategorizedyoga retreathiking – yoga horská chata Hubird v Alpách Místo konání: Horská chata Hubird se nachází v rakouských Alpách, asi 45 minut jízdy autem od Innsbrucku ve výšce 1600 m n.m.  bluebirdmountainlodges.com Program: Ubytování (4 noci) v pokojích se sociálním zařízením na chodbě – dvou - čtyřlůžkové Strava – výtečná vegetariánská polopenze (na místě lze zakoupit...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy