Milí přátelé, návštěvníci Centra vitality,

pro vaši domácí praxi, inspiraci a chvíli pro sebe věnované protažení, posílení, ale i načerpání energie mohou posloužit níže uvedené lekce některých lektorů Centra vitality:

Tato nabídka vznikla i z impulsu podpořit Centrum vitality.  Úhrada nemalých provozních nákladů ve stále se prodlužujícím uzavření se stává již vyhraněnou a váš příspěvek nám tak bude velmi nápomocen, abychom vás mohli v budoucnu, věříme že blízkém, opět přivítat.

Jakmile si lekci vyberete:

  1. napište mi na mail – info@centrumvitality.com,
  2. následně prosíme o uhrazení příslušné částky na účet 2100239077/2010 – do zprávy pro příjemce napište své jméno,
  3. odkaz s lekcí vám poté pošleme mailem. 

Pokud budete chtít Centrum vitality podpořit i bez cvičení, můžete tak učinit jakoukoliv částkou na výše uvedený účet – do zprávy pro příjemce napište Podpora Centra vitality

DĚKUJEME

1. Lekce jógy do pohody

Formát: video (YouTube)
Lektor: Jana Kvapilová
Doba cvičení: 60 minut
Cena: 150 Kč

Lekce vhodná pro každého (i začátečníky), zaměřená zejména na protažení a uvolnění krční páteře, šíje, ramen a spodní části zad, probíhá v pomalém a klidném tempu.

2. Sestava Osm nesmrtelných – Tao Yoga Ba Xian

Formát: video (YouTube)
Lektor: Dušan Kvapil
Doba cvičení: 30 minut
Cena: 100 Kč

Cvičení je inspirováno Osmi nesmrtelnými z čínské mytologie (obsahuje 12 forem) – buduje odolnost a vytrvalost – masíruje vnitřní orgány – výrazně zvyšuje flexibilitu – zklidňuje mysl a ducha – detoxikuje organismus – prodlužje a přetváří šlachy – pročišťuje kostní dřeň. Praktikující si pochvalují „příval energie“ po zacvičení.

3. Lekce vědomého pohybu

Formát: audio (aac – pokud váš přehrávač formát nepodporuje napište – vytvoříme jiný)
Lektor: Katka Podlešáková
Doba cvičení: 45-60 minut
Cena: 100 Kč / lekce

Nabízím vám zde několik on-line lekcí vědomého pohybu, které jsou inspirované Feldenkreisovou metodou a vychází z knihy Vědomí léčí. Cíleně jsem lekce pouze namluvila, ať nemáte tendenci se rozptylovat obrazem, pro názornost vždy přikládám sérii pozic ve schématu. Pokud instrukce není příliš jasná, nechte vaše tělo, ať si vybere samo pohyb, který považuje za jemu vlastní. 

  1. lekce  Vědomé předklánění
  2. lekce: Vědomá rotace 
  3. lekce: Vědomý úklon (příloha vědomé ohýbání 2)
https://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2021/01/1-2-1024x1022.jpghttps://www.centrumvitality.com/wp-content/uploads/2021/01/1-2-150x150.jpgcvNovinkyUncategorizedMilí přátelé, návštěvníci Centra vitality, pro vaši domácí praxi, inspiraci a chvíli pro sebe věnované protažení, posílení, ale i načerpání energie mohou posloužit níže uvedené lekce některých lektorů Centra vitality: Tato nabídka vznikla i z impulsu podpořit Centrum vitality.  Úhrada nemalých provozních nákladů ve stále se prodlužujícím uzavření se stává již vyhraněnou a váš...Jógové studio v Olomouci⎟cvičení a kurzy