O nás

Centrum vitality je společenství lektorů, kteří zde vedou pohybové a jiné aktivity vedoucí ke zdravému životnímu stylu, radosti z pohybu a vzájemnému sdílení zájmových aktivit.

Myšlenka založit Centrum vitality vznikala postupně, na základě naší potřeby najít zázemí pro své osobní cvičení a také odpovídající prostor, který bychom mohli sdílet i s ostatními a předávat to, co nás baví. A právě ten odpovídající prostor nás vedl nejen k hledání samotného místa, ale i k formování toho, co nás povede po následující roky, co nám umožní setkávat se s velmi zajímavými a zejména podobně laděnými lidmi, co nás bude učit trpělivosti, tvořivosti, odhodlání a individuálnímu přístupu.

Místo, kde se Centrum nyní nachází, má být oázou pro ty, kteří nechtějí cvičit v tělocvičnách, fitkách, ale dávají přednost menšímu komornějšímu prostředí, osobnějšímu přístupu a současně místu dostupnému, klidnému a harmonickému, kde si příchozí nejen protáhnou své tělo, ale najdou klid mysli a třeba i nové přátele.

Aktivity, na které se zaměřujeme zahrnují především jógu, pilates, tajči, zdravotní cvičení, cvičení na gymballech, relaxace a meditace, vedoucí ke zdravému životnímu stylu. Pro některé mohou tyto zájmové aktivity vést k významné podpoře zdraví, pro jiné ke smysluplnému trávení volného času.

Během víkendů probíhají kurzy reiki a další sebevzdělávací kurzy.

Věříme, že tak jako nám pomáhá pohyb k radosti ze života, tak i našim návštěvníkům přinese vitalitu a zkvalitnění života.

Jana a Dušan
Kvapilovi

Studio