Spišiaková Jitka

Jemná jóga

Cena: 2100 Kč / 14 lekcí (Kurz září-prosinec)

O lektorce

Jóga je pro mě parťák už spoustu let. Vyzkoušela jsem různé druhy a různé lektory. Nejdříve to byly malé ochutnávky, spíše ze zdravotních důvodů, ale pak jsem józe naplno propadla pod vedením Jany Kvapilové.

Sbírala jsem zkušenosti, učila se a po 4 letech praktikování jsem byla oslovena, zda bych předala něco ze svých „malých objevů“ jógy i ostatním. V roce 2010 jsem absolvovala čtyřměsíční Školení cvičitelů III. třídy u Dr. Evy Skalické v Brně, které vychází z Gítánandovy školy jógy a systému Jóga v denním životě.

Dál jsem hledala, zkoušela, doplňovala vzdělání na seminářích, workshopech a učila různé druhy jógy.  To mě vyslalo směrem k JEMNÉ JÓZE, stavějící na základech fyzioterapie, fasciální jógy, Feldenkraisovy metody a DNS systému podle Koláře.

Postupně jsem nejen já, ale i mí cvičící, kteří ke mně chodí na lekce i několik let, zjistili, že ty nejjednodušší cvičení ve správném provedení jsou nejúčinnější…

Jóga mě baví pro její rozmanitost, příznivé účinky na tělo i mysl a celkovou regeneraci. Naučila mě věřit si, rozpouštět nahromaděné stresy a užívat si každičký den :o)