Filípková Iveta

Relaxační jóga s prvky hatha jógy

Jóga přináší každému to, co potřebuje. I když v názvu lekce „relaxační jóga“ vidíte možná nádech odpočinku, ten se dostaví po vynaložené námaze. Tato lekce jógy v sobě spojuje klid, uvolnění, potřebnou dávku relaxu a protažení ale s tím, že člověk opravdu pozná a pocítí své tělo a svaly, které běžně nepoužívá.

Lekce je tedy vhodná opravdu pro každého, kdo má jakoukoli potřebu se protáhnout, osvěžit a revitalizovat své tělo i mysl a psychickou pohodu, ovšem s tím, že svůj výkon a aktivitu ucítíte. Že je potřeba jít i do aktivního rozpoložení a akce, která Vás posílí.

Nejde však o akci založenou na výborné fyzické kondici, jde o práci s poznáváním a posouváním Vašich vlastních aktuálních hranic a omezení, které Vám brání buďto ve správném fyzickém pohybu nebo ve schopnosti se jednoduše psychicky uvolnit a dostat do klidné pohody. Jde tedy o budování vnitřní síly a vytrvalosti ve spojení s prací s tělem a také duchem 😊. 

V pozicích se tedy zaměřujeme na jejich správné provedení, aby zážitek z jógy byl takový, jaký má být 😊. Aby jste opravdu cítili přicházející pocit úlevy a klidu po vynaloženém (jemném a ohleduplném) úsilí. 

Cena lekce 200 Kč / 60 minut