Kubelková Zuzana

Komplexní jóga se Zuzkou

Přijďte se protáhnout, zacvičit si v klidnějším tempu a hlavně věnovat čas sami sobě. Lekce je vhodná i pro úplné začátečníky. Budeme se věnovat vědomému dýchání, meditaci a vysvětlování správného provedení jednotlivých pozic. Nebude chybět ani závěrečná relaxace s prvky aromaterapie. Pokud toužíte na chvíli uniknout od každodenního stresu a dopřát svému tělu jemný pohyb, neváhejte a určitě přijďte.

Pojďte se společně se mnou vydat na cestu jógy a poznávání sama sebe.

Cena: 160 Kč / lekce, 1500 Kč / 10 lekcí

O lektorce

Jmenuji se Zuzana a jóga mě s kratšími či delšími přestávkami provází už od střední školy. Je to vlastně jediný pohyb, u kterého jsem dokázala dlouhodobě vydržet, a ke kterému se celý život vracím. Postupem času jsem také zjistila, že jóga není jenom o pohybu, ale dá se v ní nalézt něco mnohem hlubšího.

Často mi jóga pomohla proplout náročnějšími situacemi v životě a udržet mě v psychické i fyzické pohodě, a to ať už to bylo v rámci studia na Právnické fakultě, nebo později jako úleva od stresu v zaměstnání. Jóga mě dostává do přítomného okamžiku a poskytuje mi zklidnění, které se v dnešním uspěchaném světě zaměřeném na výkon těžko hledá. Kromě jógy ráda chodím na procházky se svým psem, miluji dobré jídlo a kávu, vaření a pečení, ráda čtu, cestuju a plánuju různé výlety.

Vydat se na cestu jógy je pro mě celoživotní poznávání sama sebe, není to jenom o pohybu, ale i o postupném odlupování vrstev svojí osobnosti a cestě k lepšímu já. Jelikož mě jóga pohltila, rozhodla jsem se ten pocit, který mi dává, předávat dál a absolvovala jsem instruktorský kurz jógy v KABIRYOGA. Tento kurz mě posunul zase o kousek dál v mém životě a ukázal mi další směry, ale pořád jsem na cestě a určitě nekončím ve svém vzdělávání ani praktikování jógy.

Budu ráda, když společně projdeme další kousek naší jógové cesty.

Moje lekce budou zaměřené na protažení a posílení celého těla, kdy budeme postupně procházet různé jógové pozice v klidnějším tempu, věnovat se meditaci, správnému dýchání a dalším relaxačním technikám za doprovodu vůní a hudby. Lekce je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé jogíny.

Těším se na Vás!